Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ребедайлівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176467) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Ребедайлівка
Кам’янський район, Черкаська область

Дитячий навчальний заклад "Дзвіночок"

На сьогодні заклад відвідує 35 дітей.

Завідувачка закладу – Бичок Інна Миколаївна, депутат сільської ради.

Дошкільний навчальний заклад працює за статутом затвердженим с/р від 18.12.2014 року, та погоджено відділом освіти від 18.12.2014 року в.о начальника відділу освіти Т.В. Дяченко та зареєстровано в Кам’янській державній адміністрації 23.12.2014 року. 

Фінансування установи здійснюється з сільського бюджету.

Штати повністю укомплектовані, в кількості 9 штатних одиниць. Харчування дітей проводиться за рахунок батьківської плати, коштів сільського бюджету та спонсорської допомоги і знаходиться на належному рівні.

Дітям з багатодітних сімей, матеріям-одиночкам надається пільга в розмірі 50% по батьківській платі та сім`ї учасників АТО безкоштовно.

Щороку в приміщенні дитсадка проводиться поточний ремонт, водопостачання здійснюється з водонапірної башні, підключено гарячу воду.

В 2015 році в дошкільному навчальному закладі проведено реконструкцію котельні на тверде паливо і в осінньо – зимовий період заклад опалюється дровами. На ці роботи витрачено кошти із сільського бюджету в сумі - 60,000 тис. грн. Дровами на опалювальний період 2015-2016 років заклад забезпечений.

Відремонтовано дах на суму - 135,000 тис. грн.

Проведено заміну покрівлі дитячого закладу, проведено капітальний ремонт веранди, встановлено металопластикові вікна на суму - 70,000 тис. грн.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua