Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ребедайлівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176467) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Ребедайлівка
Кам’янський район, Черкаська область

Вирішення питань соціального захисту населення

Сільською радою та її виконавчим комітетом постійно проводитись робота спрямована на забезпечення реалізації вимог чинного законодавства  з питань соціального захисту населення села Ребедайлівка. 

Особлива увага приділяється одиноким пристарілим громадянам та громадянам похилого віку, що перебувають в складних умовах життя. 

На даний час на території  сільської ради проживає – 1016 особи. З них:

 • жінок – 574,
 • чоловіків – 442,
 • осіб у  працездатному віці – 409,
 • пенсіонерів – 308,
 • дітей віком до 18 років – 298, в тому числі дошкільного віку – 59.

На території сільської ради проживають:

 • інвалідів ВВВ - немає
 • учасників бойових дій  ВВВ та прирівняних до учасників бойових дій - 17  осіб
 • афганців - 7  осіб
 • чорнобильців 2 категорії - 13 осіб
 • одиноко проживаючих громадян - 48 осіб
 • учасників АТО - 13 осіб

Сільською радою розроблено соціальні паспорти:

 • населеного пункту;  
 • дітей, молоді, жінок та сімей;
 • малолітніх та неповнолітніх,  які проживають на території сільської ради;
 • багатодітних сімей.

Пільгова категорія населення знаходиться під постійним контролем сільського голови, депутатів сільської ради та вуличних комітетів, а також знаходиться на обліку в сільській  амбулаторії, де щороку проводиться медичний огляд інвалідів  війни  та учасників бойових дій провідними медичними спеціалістами районної  лікарні. 

На території сільської ради проживає 48 одиноко проживаючих пристарілих громадян, з них: 18 одиноких пристарілих громадян обслуговують 2 соціальних працівників, іншим - надають допомогу родичі. Проводиться оформлення документів  субсидій на тверде паливо, скраплений та природний газ. У 2015 році на тверде паливо оформлено 37 справ, на природний газ – 188 справ. Пільговій категорії населення оформляються справи для отримання пільг готівкою на тверде паливо та скраплений  газ. У 2015 році оформлено та отримано готівку - 5 пільговики. 

Виконавчим комітетом проводиться виплата грошової допомоги на поховання громадян, які проживали на території сільської ради і на день смерті не працювали і не були пенсіонерами, а також надається допомога на лікування та в зв`язку із скрутним матеріальним становищем. В 2015 році на соціальний захист із сільського бюджету використано 7,200 тис.грн., з них: виплачено допомоги 10 жителям села, в зв`язку із скрутним матеріальним становищем, на лікування та сім`ям, в яких чоловіки, чи діти були призвані в Збройні Сили України на виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», а також 3 жителям села допомоги на поховання.

Велика увага приділяється оздоровленню дітей на території сільської ради. З настанням літніх канікул організовано відпочинок і оздоровлення дітей у пришкільних оздоровчих таборах, таборах праці та відпочинку, а також в дошкільному навчальному закладі. Фінансування в загальноосвітній школі проведено за сприянням сільської ради та за рахунок спонсорської допомоги сільськогосподарських підприємств та фермерів в розмірі 3000 грн. Двоє дітей з Ребедайлівської загальноосвітньої школи оздоровлювались в районному таборі «Джерельце», на що були  виділені кошти в сумі 4800 грн. із сільського бюджету.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua